ERKEK TAVLAMA KILAVUZU

Funda Aksoy - Erkek Tavlama Kılavuzu


Çin bilgeliğinin kadınlar için 5 altın kuralı vardır;

1 - Ev işlerinde ve zor işlerde sana yardım edecek, aynı zamanda iyi işi olan bir adam bulman önemlidir.

2 - Esprili, hoşsohbet ve seni güldürmesini bilen bir adam bulman önemlidir.

3 - Güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir adam bulman önemlidir.

4 - Yatakta çok iyi olan ve seninle aşk yapmayı seven bir adam bulman önemlidir.

5 - Bu dört adamın birbirlerini tanımamaları önemlidir.


Kadın olmak güzeldir. Kadın olmak muhteşemdir. Kadın olmak mükemmel olmaktır. Her kadın, kadın olmanın kıymetini anlar ve bununla gurur duymayı bilir. On beşinde öğrenir ya da kırk beşinde öğrenir ama mutlaka öğrenir. İşte bu yüzden kadınlar erkeklerden daha uzun yaşarlar.


İÇİNDEKİLER

Giriş
Erkekleri Tanımlamak
Erkek Tipleri
Erkeklerle nerelerde ve nasıl tanışırsınız?
Bilgi toplama
Çıkma teklif ettirme
İlk buluşmaya giderken
İlk buluşmalar için yer önerileri
İlk buluşmada hızlı gitmeye kalkanlar
Dışarıda kalmak için aileye sunulacak mazeretler
Buluştuğunuz erkeğin evli olup olmadığını anlamak
Çıktığınız kişinin bir üçkağıtçı olup olmadığını nasıl anlarsınız?
Sevgiliniz "sağlam ayakkabı" mı?
"Makyajlı erkek" durumu
Yanlış adama randevu verdiğinizi anladığınızda
Erkek ekmek için mazeretler
Bir yerde size musallat olan bir yapışkandan nasıl kurtulursunuz?
Bir erkeği kendinizden nasıl uzaklaştırırsınız?
"Bir başbelası" ile çıktığınızı fark ettiniz
Bir erkeği evlenmeye nasıl razı edersiniz?
Erkeğinizi nasıl elinizde tutarsınız?
Son söz


Giriş

Doğadaki ilişkiler insanlar arasındaki ilişkilerden çok daha kolaydır. Kendinize sevgili ya da eş bulmak için yapmanız gereken şeyleri yaparsınız; renk değiştirirsiniz, koku salarsınız ya da "Ya ben çocuk yapmaya niyetliyim ama ne yapacağım, nasıl yapacağım bilmiyorum. Biri elimden tutsun lütfen" tarzında seslenirsiniz. Hemen bu konudaki yardımcılarınız ve talipleriniz çıkar.

Türünüzü bildiğiniz için karşınıza çıkacak olan adamın huyundan suyundan da haberdarsınızdır. Evine sadık mıdır, değil midir, çocuklarınızı büyütmenize yardımcı olacak mı, tek seferlik bir ilişki mi, cinselliğinizi doyasıya mı yaşayacaksınız yoksa işini bitirip sizi hiç düşünmeden ortadan mı kaybolacak hepsini bilirsiniz. Yani bu konuda doğada sürpriz yoktur. Ne uzun uzun bakışmalar, ne haftalarca flörtler, ne pastane - cafe buluşmaları, ne ICQ, ne skype ne de hayal kırıklığı ile dolu ayrılmalara rastlayamazsınız. Bunlar insanlara özgüdür.

Hayvanlar dünyasında kadınları n kıymeti bilinir, çünkü onlar "anne" olacaklardır. Erkekler bu özel yaratığın gözüne girmek için en muhteşem renklere bürünürler, en acayip kur danslarını yaparlar, birbirlerini yok edercesine dövüşürler, hayatlarını tehlikeye atarlar. Hayvanlar aleminde dışardan bakıldığında göz alıcı olanlar, kendine dikkat etmesi gerekenler hep erkeklerdir. Konu insanlar olduğunda ise olay hayli değişir. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da olay çok karmaşık bir hale gelmiştir. Hiçbir şey doğada olduğu gibi olmaz, yaşanması gerektiği gibi yaşanmaz.

Bir kadın için erkekler arasında uygun eşi ya da tam deyimiyle "doğru adam"ı bulabilmek oldukça dertli bir süreçtir. Özellikle de Türkiye'de. Çünkü bu ülkede metrekareye düşen maço ve maganda sayısı her zaman gereğinden fazladır. İlk tanışmadan gezip tozmaya, yatağa girmekten evlenmeye kadar her aşamada yaşanan zorluk, dünyanın herhangi bir yerindekinin iki katıdır. Prensinizin sizi fark etmesi için giyeceğiniz mini etek, beş kişilik arabada beş kişi gezen herhangi bir maganda grubunu daha fazla etkileyecektir.

Hayatının erkeğini arayan genç kız balta girmemiş ormana silahsız giren biri gibidir. Hemen her kızın hayatında en az bir kere bir "hayvan"a rastlama şansı yüksektir (Onlardan kurtulma yolları kitabın ilerleyen bölümlerinde yer almaktadır) . Bu yüzden bir "hayvan"la karşılaştığınızdan kuşkulandığınız an demeniz gereken şey "belki de bana öyle geliyor" değil, "güle güle"dir.

Doğa, kadınlara o yanılmaz içgüdüyü bu yüzden vermiştir. Peki bu tipleri hayatınızdan uzak tutabilmeyi başarmak doğru erkeği bulmak için yeterli midir? Tabii ki hayır. Bu sadece temel gereklilik. Karşınıza çıkacak kişi, bir başkası için mükemmel bir eş olabilecekken sizin için kabusa dönüşebilir. Bu da sizin prensinizi bulmadan önce birçok kurbağayı öpmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Bu kitabın yazılış sebebi ise sizin prensinize giden yolunuzu kısaltarak saçma sapan ihtimalleri elemenize yardımcı olmaktır.

Funda Aksoy - Erkek Tavlama Kılavuzu

Share this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM