ERKEK TİPLERİ

Achim Schwarze - 256 Erkek Tipi


IV- BEKARLAR

Bütün erkekler bekardır, hepsi. Evlenenler ise bunu sadece formalite icabı yapmıştır, aslında özgürdürler. Bir erkeğe sahip olmanın tek yolu - ki bu Kim Bassinger için bile geçerlidir - onu gerçekten istemektir.

16- Islah Olmaz Bekarlar

Bütün erkekler bir temizlikçi kadına ihtiyaç duyarlar ama bu ihtiyaçları için hepsi nikah memuruna gitmezler. İşte bu türler günlüğüne 100 TL. vererek bir gündelikçi tutarlar ve sorarlar: “Neden evleneyim? Kendimi emir altına aldırmak için mi? Paramı harvurup harman savurması için mi? Çocuk derdi çekmek için mi? Bir gün telefonda, “Beni şu süprüntü Kim Bassinger için terk edersen kendimi öldürürüm” gibi laflar duymak için mi? Yoksa ben eşek gibi çalışıp o evde keyfine baktığı halde (boşandıklarında nafaka istemesi için mi?” Hayır, bu tipler başlarına birşey gelmedikçe (sakatlık, yaşlılık gibi) evlenmezler. Hatta evlenseler bile sizinle yaşamazlar sadece sizinle otururlar. Yani o yine bağımsızdır.

17- Evli Bekarlar

Evlilik onu çok kötü bir zamanında yakalamıştır ama o bunu en uygun zamanda unutmayı başarır. Ama bunu, uyuyan köpeği uyandırmamak için canım cicim aylarında yapmaz. Onu kaybetmek de istemez çünkü gençler arasında bağlılığın daha gevşek olduğunu ve bu gevşekliği devam ettirmenin yolunu bilir. Bu yüzden genelde spor arabasıyla gezinir ve nişan yüzüğünün yerine o koca taşlı erkeksi yüzüklerden takarak, belindeki tabancasıyla hava yapar.

18- Düş Yoksunu Realistler

“Gerçekçi olmak istiyorsak...” hayır, ne olur gerçekçi olmayalım, bir kereliğine tamam mı? Uzun zamandan beri kadınların aşk dedikleri yalan yığınının hiçbir anlamı olmadığını biliyoruz mesela, değil mi? İşte bu tipler kadınları bu naiflikleri yüzünden hiç çekemezler. Tabi bir de bunlara hiç çalışmak istemeyen menfaatçi kadınları da eklemek gerekir.

19- Kısırlar

Bütün kadınlar bu tipin peşinden koşarlar. Çünkü kontrol hapı kullanmadan kaygısızca aşk yapabilecekleri yegane tip bunlardır. Bu tiplerden sadece lezbiyenler şikayetçidir.

Öyle bir propaganda yaparlar ki bu tipler birden çocuk düşmanı ilan edilirler. Ayrıca çocukları sevmeyen kadınları da sevmez diye bir imaj yaratılır. Ama işe yaramadı, bu yüzden lezbiyenler de AIDS'i keşfettiler... yoksa CIA mıydı? Yoksa lezbiyenlerler CIA için mi çalışıyorlar?

20- Yalnız Adamlar

“Onu kimsenin istememesi onun kendi seçimiydi” Hayır, lütfen, tabi ki değildi. Çevresinin işe yaramaz bir serseri olarak görmesi umurunda mı onun? Kadınların da seçim hakkının olduğu özgür bir toplumda yaşıyoruz. Doğru, ama kadının o bir tutam sakalının bittiği bir yer var ki orası da bizim yalnız kovboyun olduğu yerdir.

21- Çapkın Bekarlar

Bu tipler beklediklerinden daha az pohpohlanırlar, ama, kadınların aşırı tutuculuğu ve kendisinin çevresindekiler içinden bir seçim yapması gerekliliği etkendir bunda. Kendisi müşkülpesent olmalıdır ve gerektiğinde hayır diyebilmelidir. Eninde sonunda hiçbir hak iddia edemeyeceğiniz bir beraberlik, stres ve değişik türde birkaç hastalıktan başka hiçbir şeye söz veremezler.

En sonunda bu tipler de, kadınlardan, “Çok yüzeysel oldukları ve bağlanmaktan korktukları” yolunda bazı eleştiriler alırlar ama aslında eleştiriler bu konularda haklı değildir. Bir kere bu tipler karşı cinsleriyle ilgili her şeyi derinine kadar incelerler, İkincisi kendilerini bir iki gün sonra sıkmayacak kadınlara bağlanabilirler. Görüyorsunuz ya, biraz çaba yeterli.

Achim Schwarze - 256 Erkek TipiShare this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM