Roswell UFO Vakası

Neil Teplica & Dave Freeman - Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 100 Şey


ABD: NEW MEXICO

Roswell UFO Vakası, Roswell, New Mexico, ABD

New Mexico, cazibe merkezi. İlk atom bombası patlamasının olduğu yer. Ve bazılarına göre 1947’de tanımlanamayan bir objenin Hub Corn’un koyun çiftliğine düşmesiyle uzaylıyla karşılaşmanın gerçekleştiği ve karışıklığın yaşandığı bir yer. Her yıl Roswellciler Roswell UFO Karşılaşması için buraya üşüşür ve Roswell New Mexico’nun nüfusunu iki katına çıkarırlar. UFO uzmanlarının, uzaylılar tarafından kaçırılanların, komplo teorisyenlerinin, gerçekten inananların, şüphecilerin ve ucuz edebiyat sevenlerin bir araya geldiği Amerika’nın en büyük toplantısında entelektüellik ve boşluk kutlanır.

8 Temmuz 1947 gecesinde bir UFO, Roswell’in 30 km. kuzeyinde bir çiftliğe düştü. Hükümet, düşen diskin uzay gemisi olduğunu belirtti. Günler sonra, hükümet beyanını değiştirdi ve düşenin aslında hava balonu olduğunu söyledi. 1997’de öykü tekrar değişti ve hükümet, enkazın çok gizli bir casus balonu olduğunu belirtti.

Bu şüpheli olayı saran gizem örtüsü, bitmeyen tartışmalara ve meraklıların gelmelerine yol açtı. Obje bir hava balonu muydu, casus uydusu mu ya da küçük gümüş adamlarla dolu uçan bir tabak mı, etkisiyle kim ölebilirdi ya da kim ölmeyebilirdi ve otopsi için yerel hava üssüne kimler hızlıca götürüldü (birçok kişinin ifadesi), bütün bunlar hükümetimizin küçük kirli sırlarından biri olarak kalmaya devam mı edecek?

Konuyla ilgili her şeyi Roswell UFO Karşılaşmasında dinleyeceksiniz. Uzaylı yetiştirme deneyleri ve uzaylı otopsileri üzerine UFO konferans dizisine; uzaylı kemerleri, uzaylı gömlekleri ve kavanoz içinde uzaylıların olduğu Uzay Ticaret Gösterisine; el yapımı uzay gemilerinin olduğu Galaksi Grand Prix Paradee; uçan tabak (pankek) yeme yarışmasına ve hatta Roswell Müzikalinin prodüksiyonuna katılın. Uzaylı Köyünün yemek standlarıyla ve el sanatı satıcılarıyla, Uzaylı Kostümü Yarışması gösterisiyle ve Lazer ve Işık Gösterilerinin görkemiyle ilgileniyor olacaksınız. İki UFO müzesini, UFO’nun düştüğü resmi yeri ve resmi olmayan yeri ziyaret edin ve eğer zamanınız kalırsa, Roswell’in diğer gelir kaynağı olan büyük mozzarella fabrikasına uğrayın.Yani havaya girin ve Roswelle doğru yola çıkın, çünkü
Amerika’nın normal olmayan takıntısına bakmadan hiçbir Amerika yolculuğu tamamlanmış sayılmaz. Buna tanık olmak için, ayrıca binlerce tuhaf kişi görebileceğiniz Roswell’den daha iyi bir yer yoktur.

Giderken:

Roswell, insanlara, uzaylılara ve mısır tarlalarına eşit ulaşılabilirliktedir. Kendi havaalanını sahip olmaktan gurur duyar. Temmuzda New Mexico cehennem kadar sıcaktır, yani güneş gözlüğünüzü, güneş kreminizi ve şişelerce su almayı unutmayın. Cüzdanınızı nakitle doldurun, çünkü Roswell sakinleri neredeyse her şey için para alırlar. Ayrıca bir sürü uzaylı çıkartması stoklamak isteyeceksiniz, çünkü bu unutmak istemeyeceğiniz bir tecrübe olacak.

Neil Teplica & Dave Freeman - Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 100 ŞeyShare this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM