TUHAF GERÇEKLER

Joel Levy - Tuhaf GerçeklerKristal bir küre nasıl okunur?

En yaygın okuma yöntemi kristal küredir ancak suyu, taşları, aynaları da bu yöntemle kullanan medyumlar olmuştur. Sessiz bir ortamda loş bir ışık yaratılması gerekir. Ardından rahatlamış bir biçimde seansa başlanır ve bu seans yaklaşık olarak 20 dakika sürer. Rahatlanılması ve kristal küreye odaklanılması gerekir. Zihin her türlü başka düşünceden arındırılmalıdır. Ne görmek istendiği düşünülür - örneğin yakın gelecek - ve kristal kürenin rastgele hareketleri bu doğrultuda gözlemlenir. Bu görüntüler oluştukça bunların not edilmesi ya da söylenmesi gerekir. Ardından tüm bu görüntülerin gözden geçirilmesi ve anlamlarının ortaya çıkartılması gerekir.
Avuç içi nasıl okunur?

Üç ana avuç içi çizgisi vardır.

* Kalp Çizgisi avuç içinin yukarısındadır. Bu çizgi kalbin hem fiziksel hem duygusal yönelimlerini temsil eder. Eğer çizgi işaret parmağının hemen bitiminden başlıyorsa, aşk hayatınızdan memnunsunuz demektir. Orta parmağın altından başlaması, bencil ve materyalist olduğunuzu gösterir.

* Zihin Çizgisi işaret parmağının altından başlar ve avuç içine doğru yönelir. Bu çizgi, zihni ve kişinin düşüncelerini temsil eder. Dolambaçlı bir zihin çizgisi yaratıcılığa; kısa bir çizgi ise fiziksel başarıya işaret eder.

* Yaşam Çizgisi başparmağın altından başlar ve bileğe doğru bir yay yaparak ilerler. Canlılığı ve dinçliği temsil eder. Her ne kadar kişinin yaşam süresini göstermese de yaşamının iyi olup olmadığını ve genel sağlık durumunu gösterir. Eğer bu çizgi dolambaçlıysa fazla enerjiniz var demektir; eğer kısa ve düz bir çizgiyse başkalarının sizin hayatınızı kontrol etmesine izin veriyorsunuz demektir.

Joel Levy - Tuhaf Gerçekler

Share this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM