Erkek Tavlama Kılavuzu

Funda Aksoy - Erkek Tavlama Kılavuzu


Popüler mekanlar

Buralar da alışveriş merkezleri gibi biriyle tanışmak için mantıklı yerlerdir. Yapmanız gereken tek şey sabırlı olmaktır. Siz eğlenin, etrafın tadını çıkarın, yiyin, için. Bu biraz da kısmet meselesidir. Hoşlanacağınız birinin nereden, nasıl ve ne zaman geleceğini kimse bilemez.

Siz gezip eğlenirken, fırsatlara da açık olmalısınız. Bakın bu nokta çok önemli. Fırsatlara açık olun. Bu "fırsat yaratın"la aynı anlama gelmiyor. Böyle bir hareket karşınızdaki tarafından anlaşılırsa onun gözündeki değeriniz düşer. Kendinizi sıkmayın. Bazen öyle bir şey olur ki, bir bakarsınız biriyle sohbete girmişiniz. Öylesine oluverir. O zaman da "eee burada tanıştığın adamdan ne çıkar" demeyin ve ona bir şans verin. Tesadüfler güzel şeylerdir ve her zaman olmazlar. Aşkın büyüsü biraz da budur.

Erkekler her yerdedirler. Bu yüzden popüler mekanlar konusunda herhangi bir kısıtlamaya hiç gerek yok. Siz orada olmaktan hoşlandığınız mekanları seçin yeterli. Sergilerde, festivallerde, kültür merkezlerinde, gösterilerde, dans ya da başka bir şey kursunda "o"na rastlayabilirsiniz.

Bu popüler mekanlarda birini çok ama çok beğendiniz ve "ille de tanışıcam" diye tutturdunuz. Tamam, o zaman size bir öneri. Her zaman tutar. Yakınındaki bir masadaysanız iş çok daha kolay. O da size ilgiyle bakıyorsa, o kalkmadan kalkmaya bakın. Çantanızın kenarına bir şey koyun ve onun görebileceği şekilde düşürün. Artık bu numarayı hakkıyla yaparsınız sanırım. Genetik olarak Türk kadınlarının kanına işlemiş bir numaradır bu. Ninelerimiz de mendil düşürürlermiş yakışıklı delikanlılarla tanışmak için.

Funda Aksoy - Erkek Tavlama Kılavuzu


Bir sonraki bölüm hazırlandığında linki burada olacaktır.Share this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM